srijeda, 17. rujna 2014.

Početna Obavijesti Upisi u program predškole
Upisi u program predškole

27. kolovoza 2013.

Program predđkole - mala školaDraga djeco, poštovani roditelji!

Pozivamo vas da se kroz igru i druženje sa svojim vršnjacima, uz stručno vodstvo odgojiteljica, pripremite za što uspješniji polazak u prvi razred osnovne škole.

Program predškole i ove godine bit će organiziran u Velikoj Gorici, Mraclinu, Vukovini i Novom Čiču.

Zahtjev za upis u program predškole možete preuzeti na ovoj stranici ili ga podići u Dječjem vrtiću "Velika Gorica", Josipa Pucekovića 2, Velika Gorica, u sobi pedagoga.

Popunjeni zahtjev predajte do 16. 09. 2013.

Program predškole namijenjen je samo za djecu koja ne pohađaju dječji vrtić i školski su obveznici za šk. godinu 2014/2015.

Program predškole počinje s radom u listopadu.

Sve informacije možete dobiti putem e-pošte ili na broj telefona 01/6260 – 030.

Očekujemo vas!!!

pdf-dokument-maliZahtjev za upis u program predškole

Uz zahtjev je potrebno priložiti:

• Izvadak iz matice rođenih ili rodni list ili domovnicu djeteta (fotokopiju, bez obzira na datum)
  • Potvrdu o obavljenom sistematskom zdravstvenom pregledu predškolskog djeteta prije upisa u dječji vrtić (ovjerena kod nadležnog pedijatra)

Zahtjev se predaje u centralnom objektu, Josipa Pucekovića 2, u sobi pedagoga.